Kalba ekspertai

Baigtas Gedimino g. 32A namo stogo remontas

„Mūsų namo stogas buvo nesandarus, per smarkesnį lietų pro jį prabėgdavo vanduo. Tad nusprendėme nelaukti, kol stogo būklė dar pablogės, ir kreipėmės į „Radviliškio būstą“ dėl remonto“, – pasakoja Gedimino g. 32A namo gyventojas Rimgaudas.

Šio namo stogo remonto darbus organizavo „Radviliškio būsto“ pastatų administravimo vadybininkė Ieva Šukaitienė.

„Gedimino g. 32 A namo gyventojai dar 2015 m. rudenį priėmė sprendimą atlikti stogo dangos remontą. Stogo būklė dar nebuvo itin prasta, bet šiame name gyvenantys žmonės pasielgė protingai, kad nusprendė nelaukti, kol ji pasidarys kritinė. Darbai prasidėjo šių metų pavasarį. Pastarieji buvo baigti visai neseniai. Stogo tvarkymo metu pakeista danga, sutvarkyti seni kaminai, nuvesta vandens nubėgimo sistema“, – sako I. Šukaitienė.

„Esame patenkinti stogo remontu. Dabar nebereikės nerimauti, kad pro stogą per lietų varvės vanduo ir sunksis per buto lubas. Tiesa, kilo klausimas dėl lietaus nuvedimo sistemų pločio, mes manėme, kad jos turi būti platesnės, bet pasirodo, jog viskas padaryta pagal statybos reglamento reikalavimus“, – teigia gyventojas Rimgaudas.

Jeigu pageidaujate tvarkyti savo namo stogą, kreipkitės tel. 870055966.