Kalba gyventojai

Bendruomenių susirinkimai atskleidžia geriausiųjų vardus 

Bendruomenių susirinkimai, kuriuos kiekvieną pirmadienį Radviliškyje organizuoja „Radviliškio krašto bendruomenė“ yra puiki vieta atsakyti į visus miestiečiams kylančius klausimus. Į šiuos susitikimus susirenka vis daugiau žmonių, kurie nevengia padėkoti jų gyvenimo kokybę gerinantiems darbuotojams.

Rugsėjo viduryje vykusiame susirinkime didžiausias dėmesys buvo skirtas daugiabučių namų priežiūrai. Čia atvykę įmonės UAB „Mano BŪSTAS Radviliškis“ atstovai papasakojo apie naujas ir daug patogesnes galimybes namų priežiūros klausimais susisiekti su daugiabučių asmeniniais vadybininkais. Taip pat bendruomenės susirinkime gyventojai įsitikino programėlės „eBŪSTAS“ patogumu ir nauda.

Šis susirinkimas buvo puiki proga gyventojams išreikšti itin didelį džiaugsmą UAB „Būsto aplinkos“ teritorijų priežiūros valytoja Andželika Kundrotaite. Kaip teigė Žaliosios gatvės 10 gyventojai, ši moteris nuostabiai atlieka savo darbą, yra be galo nuoširdi ir darbšti: žiemą keliasi anksčiau nei kiti, jog nuvalytų sniegą, o vasarą visas jėgas atiduoda šiukšlių valymui. Už gerus gyventojų atsiliepimus jai dėkojo ir „Mano BŪSTAS Radviliškis“ vadovai.

Gyventojų susitikimai, skirti suteikti gyventojams informaciją apie tai, kas jiems gali būti svarbu. Todėl juose dalyvauja įvairių specializacijų atstovai: notarai, gaisrininkai, gydytojai, vandens tiekimo ar daugiabučių priežiūros atstovai.