Rajono problema

Gėlės laiptinėje – drausti ar grožėtis?

Dažniausiai gėlės puošia laiptinę, parodo, kad kaimynams svarbi ne tik asmenininė ervė, bet ir bendroji.

Turbūt nerasime nei vienos laiptinės, kurioje ant palangės nestovėtų bent vienas vazonas su augalu. Dažniausiai gėlės puošia laiptinę, parodo, kad kaimynams svarbi ne tik asmenininė ervė, bet ir bendroji. Tačiau į redakciją „Kalba Radviliškis“ paskambinusi ponia Janina išreiškė nepasitenkinimą tokiu laiptinės „puošimu“ gėlėmis.

„Vienas vazonas – gal ir gražu, bet dabar – visiška beskonybė. Atrodo, kad visos laiptinės močiutės sutempė iš savo butų nebereikalingus, nudžiūti baigiančius augalus. Gaila buvo išmesti, todėl išnešė į laiptinę. Tikrai negražu, o dar tiek daug jų. Aš manau, jog reikia atsiklausti visų laiptinės gyventojų ar jie nori kasdien matyti tokį neskoningą „botanikos sodelį“ šalia savo butų“, – svarstė ponia Janina.

„Tokioje situacijoje reikėtų tiesiog pasikalbėti su kaimynais, kurie išnešė gėles su vazonais į laiptinę ir paprašyti, jog tinkamai prižiūrėtų augalus arba pasiimtų juos atgal. Gėlių laiptinėse laikyti negalima, jeigu tam prieštarauja nors vienas gyventojas“, – situaciją pakomentavo „Radviliškio būsto“ pastatų administravimo vadybininkai.