Kalba ekspertai Rajono problema

Ilgai lauktas, bet nesulauktas laiškas

19885867_1581527908548821_583241064_o
Jeigu esate nepatenkinti savo pašto dėžutėmis – kreipkitės į namo administratorių ir jis padės surasti tinkamiausią sprendimą.

Galbūt daugelis pasakys, jog popieriniai laiškai – nebemadingi, juos seniai pakeitė elektroniniai, tačiau dar vis yra žmonių, kurie siunčia ir laukia ranka rašyto laiško.

„Popieriniame laiške yra dalis žmogaus nuotaikos, jausmo, šilumos. Aš pati moku naudotis kompiuteriu, turiu elektroninį paštą, tačiau vis tiek karts nuo karto su vaikais bendraujame ir popieriniais laiškais. Įdomiau taip. Mano abu vaikai gyvena užsienyje, grįžta kas pusmetį. Palaikome ryšį, daug bendraujame, džiaugiuosi dėl to“, – pasakojo į „Kalba Šilutė“ paskambinusi vietinė gyventoja Aušra.

Moteris papasakojo apie vieną nemalonų įvykį. Kaip ir kiekvieną mėnesį ponia Aušra laukė laiškų iš vaikų. Jauniausia anūkė telefonu pasakojo močiutei, kad į voką įdėjo ir savo piešinių. Praėjo jau mėnuo, bet laiško moteris taip ir nesulaukė.

„Kažkam tai tik popieriaus skiautė, nereikšmingas keturmetės piešinys, laiškas apie kasdienybę, o man – kur kas daugiau. Labai gaila, kad laiškas pasimetė. Gal pašte kokie nesusipratimai, o gal dar kažkas. Manau, kad nevykusiai papokštauti galėjo ir kažkas iš kaimynų vaikų – laišką ištraukė iš pašto dėžutės. Labai prastos jos, atsidaro spynelę pasukiojus aštresniu daiktu, voką galima ištraukti ir pro įmetimo angą, nes ji labai plati. Jau tikrai laikas keisti jas“, – įsitikinusi ponia Aušra.

„Daugiabučių namų gyventojai gauna ne tik asmeninių laiškų, bet ir įvairių sąskaitų, kitų svarbių laiškų. Derėtų pasirūpinti saugumu – pasikeisti pašto dėžutes. Tai nėra labai brangu, bet užtikrina, kad visi laiškai pasieks adresatą“, – pasakojo „Šilutės būsto“ pastatų administravimo vadybininkai, į kuriuos patarėme kreiptis ir poniai Aušrai.

Jeigu esate nepatenkinti savo pašto dėžutėmis – kreipkitės į namo administratorių ir jis padės surasti tinkamiausią sprendimą.