Metų kaimynas 2017

Išrinkime Radviliškio metų kaimyną!

radviliskis onlineAloyzas žino visą namo istoriją, kuriame nėra jo nepažįstančio gyventojo. Su Kazimieru kieme sveikinasi ir vaikai, nes vyras po darbo pasirūpina ir tvarkinga namo aplinka, o Antanas niekada nelaukia, kol ištiks bėda – pats inicijuoja darbus ir aktyviai juose dalyvauja.

Visi jie – tik maža dalis šalia mūsų gyvenančių kaimynų, kurių istorijomis dalinamės.

Kur nors visai šalia tikrai gyvena žmogus pasiruošęs visuomet paskolinti miltų ar druskos, priglausti lyjant lietui ir pamiršus raktus, ar tiesiog kas rytą laiptinėje nusišypsoti. Taip, tai Tavo kaimynas!

Jau antrus metus iš eilės kviečiame siūlyti geriausius, mandagiausius ir iniciatyviausius. Iki gegužės 19 d. rekomenduokite juos el. paštu radviliskis@kalbakaimynai.lt) bei parašykite, kodėl jį (ją) rekomenduojate išrinkti Metų kaimynu.

Konkurso organizatoriai su juo susisieks ir tuomet visi kartu rinksime labiausiai metų kaimyno vardo nusipelniusį rajono gyventoją, kurį apipilsime aplodismentais, dėmesiu ir, žinoma, prizais.

Kiekvienas konkurse dalyvaujantis rekomenduotas kaimynas bus pasveikintas, o pats pačiausias – apdovanotas. Gegužės 26 d. „Facebook“ puslapyje „Kalba Radviliškis“ bus paskelbti Lietuvos miestų mikrorajonų kaimynai, verti geriausiojo vardo.

Iniciatyva – konkursu „Metų kaimyno rinkimai 2017“ siekiama atkreipti dėmesį į kaimynystę, skatinti bendruomeniškumą miestų mikrorajonuose.