Naudinga žinoti

Išvykstate ilgesniam laikui – informuokite pastatą administruojančią įmonę

raktai 2Ko gero, retas gyventojas, iškeliaujantis atostogauti, dirbti į kitą miestą ar užsienį, susimąsto apie tai, kad reikėtų apie išvykimą informuoti namą administruojantį vadybininką ir palikti žmogaus, prižiūrėsiančio jo butą, kontaktus.

Turbūt kyla klausimas, kam to reikia? Atsakymas yra paprastas: gali prireikti patekti į išvykusio gyventojo butą, pavyzdžiui, ten įvykus vandentiekio avarijai.

„Radviliškio būsto“ pastatų administravimo vadybininkai perspėja, kad išvažiuodami iš namų žmonės turi įspėti pastatą administruojančios įmonės darbuotojus, pateikti savo ar artimųjų kontaktinius duomenis. Svarbu palikti ir raktus giminaičiams arba kaimynams, kad prireikus būtų galima pakliūti į išvykusio gyventojo butą pašalinti avarijos priežasties.

Jei neturite kam ar tiesiog nenorite palikti buto raktų, prieš išvykdami galite pasikonsultuoti su namą administruojančia įmone dėl Jūsų buto vamzdynų būklės. Tai gali padėti užkirsti kelią avarijoms ir neplanuotoms išlaidoms

Jeigu norite informuoti apie savo išvykimą, kreipkitės į savo pastato administravimo vadybininką arba skambinkite telefonu 870055966.