Konkursai

Kieno gėlynas gražiausias?

Gelynu konkursasLietuvos gyventojai tradiciškai kviečiami dalyvauti daugiabučių namų aplinkos puoselėjimo konkurse „Gražiausias gėlynas balkone ir prie daugiabučio“. Antrus metus iš eilės prie aplinkos gražinimo konkurso organizatoriai kviečia prisijungti ir daugiabučių namų balkonuose gėles auginančius gyventojus.

Du metus iš eilės gražiausiu Lietuvos gėlynu buvo išrinktas Šiaulių miesto gėlynas prie Korsako g. 28 namo, pernai – panevėžiečių Šimkų šeimos puoselėjamas japoniško stiliaus gėlynas.

Gražiausio gėlyno iniciatyva kasmet gyventojus skatina pasidalinti mažiausiai 100 gėlynų nuotraukų iš visos Lietuvos.

Konkursą organizuojantys daugiabučių namų administratoriai primena, kad iniciatyvos tikslas – populiarinti tradicijas gražinti daugiabučių kiemus, skatinti gyventojus rūpintis bendra nuosavybe, kurti vietos bendruomenes. Šiemet konkursas rengiamas šeštus metus iš eilės.

Gražiausio gėlyno konkursas vyksta iki liepos 31 dienos, 12 val. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami balsuoti ir dalintis savo gėlynų nuotraukomis.

Kaip dalyvauti konkurse? Socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Kalba Kaimynai“ skelbkite gėlynų balkonuose ir prie daugiabučių nuotraukas (tiek savo įrengtų, tiek atsitiktinai pastebėtų). Būtinai nurodykite tikslų gėlyno adresą. Jeigu žinote – gėlyno savininko vardą ir pavardę.

Laimės daugiausiai „like“ „Kalba Kaimynai“ puslapyje surinkę gėlynai. Bus renkamas gražiausias Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir visos Lietuvos gėlynas.

Apdovanojimus įsteigė daugiabučius namus prižiūrinčios „Mano būstas“ grupės įmonės.

Daugiau informacijos: facebook.com/kalbakaimynai.