Šiandien rajone

Knygų mainai jau ir Radviliškyje

Gyventojai tokioje bibliotekėlėje gali pasiimti bet kurią knygą nemokamai, vietoje jos palikdami savo seną perskaitytą knygą.

Mažųjų nemokamų bibliotekėlių (Little Free Library) idėja kilo dar 2009 metais, Hadsone, o nuo 2012- ųjų išpopuliarėjo ir Lietuvoje. Gyventojai čia gali pasiimti bet kurią knygą nemokamai, vietoje jos palikdami savo seną perskaitytą knygą. Į tokius tarptautinio populiarumo sulaukusius knygų mainus įsitraukė ir Radviliškio miesto gyventojai.

2017 metai – Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos 80 metų jubiliejiniai metai. Šia proga biblioteka kartu su Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių bendrijos Radviliškio skyriaus tautodailininkais, vietiniais gyventojais mieste ketina įrengti namelius, kuriuose gyvens knygos ir vyks knygų mainai tarp miesto gyvenojų. Projekto tikslas – skleisti skaitymo malonumą ir populiarinti literatūrą.

Norintys prisidėti prie projekto iki rugpjūčio 5 d. turi kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkę Jolanta Kvedarienę tel. 8 614 03 890 arba el. p. kvedjola@gmail.com.