Kalba gyventojai

Monika: „Radviliškio parkas man kaip „savas kampelis““

Radviliškio gyventoja Monika Vaitkutė
Radviliškio gyventoja Monika Vaitkutė

Monika Vaitkutė Radviliškyje gyvena nuo pat gimimo, čia ir visi jos artimieji. Mergina net neketina palikti šio miesto, nes jame ji randa daug gražių vietų.

„Aš Radviliškyje gyvenu nuo pat mažens, čia ir gimiau. Mėgstamiausia mano vieta – parkas, kurį dar vadinu „savo kampeliu“. Taip pat gražus yra Antaniškių miškas, jis yra tvarkingas, todėl labai smagu po jį pasivaikščioti vakarais. Jame yra treniruoklių, žaidimo aikštelė vaikams ir stadionas, kuriame vyksta futbolo varžybos. O gražiausia vieta prie geležinkelio, kur stovi įdomus garvežiukas”, – pasakojo Monika.

Tiesa, merginą liūdina tai, kad mieste labai labai trūksta laisvalaikio vietų: „Jaunimui nėra kur savaitgalių ar vakarų praleisti, išskyrus parką. Iš tikrųjų Radviliškyje nebėra gyvybingumo, miesto šventė irgi nebetokia kokia būdavo anksčiau.“

Monika gyvena Eibariškėse, Jaunystės gatvėje ir neketina šios miesto palikti: „Kur aš gyvenu yra ramu, labai tvarkinga, taip pat vaikams pastatyta puiki aikštelė su čiuožykla ir karstyklėmis, veiklos mažyliams tikrai pakanka, taip pat šalia yra sporto klubas. Likau Radviliškyje, nes čia mano artimiausi žmonės, turiu darbą, namus, kogi daugiau reikia”, – pasakojimą baigia mergina.