Šiandien rajone

Moterims krepšininkėms – padėka iš Radviliškio rajono savivaldybės vadovų

radviliskio krepsininkesPorečo mieste, Kroatijoje, vykusiame ESBA organizuotame 2016 metų Europos senjorų krepšinio čempionate III vietą laimėjusios Radviliškio moterų veteranių krepšinio komandos „Šeduvos malūnas“ žaidėjos susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanau Čepononiu ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Juste Venckute. Čempionate Kroatijoje dalyvavo 49 komandos iš visos Europos: 9 moterų ir 40 vyrų komandų iš Ispanijos, Italijos, Čekijos, Ukrainos, Rusijos, Graikijos, Vokietijos, Lietuvos, Latvijos ir kt. „Šeduvos malūno“ moterys atstovavo +40 komandai.

Susitikime savivaldybėje Joana Laurutienė, Jolanta Žiaunienė, Eugenija Gustatitienė, Jurgita Martyšovienė, Eglė Grigaliūnienė, Gražina Butvilienė pasidalijo įspūdžiais iš čempionato ir pasidžiaugė laimėjimais.

„Manau, kad šiurpuliukai per nugarą bėgiojo, kai medalius kabino“ׅ, – juokavo meras A. Čepononis. Jis pasidžiaugė krepšininkių pasiekimais ir palinkėjo sėkmės kituose čempionatuose. „Džiugu, kad jūs ne tik pačios puikiai leidžiate laisvalaikį, bet ir garsinate Radviliškio rajoną, Lietuvą pasaulyje“, – sakė jis.

„Šeduvos malūno“ komandos kapitonė Joana Laurutienė juokavo, kad į Kroatiją radviliškietės vyko drauge su dvejomis legionierėmis – Inga Jokubaitiene ir Klaipėdos ir Živile Petrauskiene iš Kauno. „Sudėtingiausia buvo žaisti su buvusiomis profesionalėmis – čekėmis ir ukrainietėmis. ׅČekijos ir Ukrainos komandos iškovojo I ir II vietas, radviliškietės pasipuošė bronzos medaliais. Tai – tikrai nemažas pasiekimas“, – sakė ji.

Pasak krepšininkių, čempionate dalyvavo labai daug komandų iš Lietuvos, todėl tribūnose buvo jaučiamas didžiulis palaikymas, o tai skatino kovinę dvasią.

Radviliškio moterų veteranių krepšinio komanda „Šeduvos malūnas“ čempionate Kroatijoje laimėjo III vietą. Sidabro medaliai atiteko Ukrainos rinktinės komandai „Carpathian Bears“, o čempionėmis tapo Čekijos krepšininkės iš „Best of Havirov“ komandos.

Čempionate vyko ir tritaškių metimo konkursas, kuriame dalyvavo „Šeduvos malūno“ krepšininkės Joana Laurutienė ir Jolanta Žiaunienė. Komandos kapitonė Joana Laurutienė, įmetusi per 1,20 min 16 tritaškių, kartu su Čekijos krepšininke pateko į finalą ir laimėjo II vietą.

Moterys tikisi, kad 2017 metais jų komanda sėkmingai startuos ESBA čempionate, kuris vyks Santandere, Ispanijoje. Meras A. Čepononis paskatino krepšininkes teikti paraišką Savivaldybei dėl komandos rėmimo.

Susitikimo pabaigoje meras ir krepšininkės apsikeitė atminimo dovanomis: meras įteikė saldumynų su Radviliškio rajono vaizdais, o krepšininkės papuošė jį vardiniais „Šeduvos malūno“ komandos marškinėliais.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija