Kalba ekspertai

Naujas apšvietimas kainuoja mažiau?

Apšvietimas su judesio davikliais gali sumažinti elektros energijos suvartojimą iki 30%
Apšvietimas su judesio davikliais gali sumažinti elektros energijos suvartojimą iki 30%

Nemaža dalis Radviliškio miesto daugiabučių savo laiptinėse yra įsirengę apšvietimą su kaitrinėmis lemputėmis, kurios yra labai netaupios. Dėl šios priežasties, kai kurie gyventojai kreipiasi į „Radviliškio būstą“ prašydami įrengti apšvietimą su judesio davikliais.

Tyrimai rodo, kad taupus bendrųjų erdvių apšvietimas sumažina elektros energijos suvartojimą beveik 30%. Mokestis už jo įrengimą gyventojams atsiperka maždaug po aštuonių mėnesių.

Mažesniam elektros energijos suvartojimui įtaką daro tai, kad naujai įrengtas apšvietimas reaguoja į judesį ir įsijungia tik tada, kai laiptinėje atsiranda judantis objektas. „Mūsų name apšvietimas su judesio davikliais įrengtas ganėtinai seniai, tačiau prisimenu, kaip mane pradžiugino gauti rezultatai. Už bendrosiose patalpose sunaudotą elektrą sumokėjau kur kas mažiau“ – pasakojo Radviliškyje gyvenantis Benas.

Norėdami, kad Jūsų name būtų įrengtas apšvietimas su judesio davikliais, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.