Kalba ekspertai Šiandien rajone

Pasikeitė stogą ir dovanų gavo atnaujintą fasadą

Einant vasario 16-osios gatve tikrai nesunku pastebėti 4 numeriu pažymėtą namą. Ir ne tik dėl jame veikiančių parduotuvių ir įstaigų – jis atrodo it naujas dėl perdažyto, sutvarkyto fasado bei stogo. Beje, fasado dažymo darbai – „Radviliškio būsto“ dovana gyventojams.

Gatvė yra viena centrinių ir nuo jos – vos keli šimtai metrų iki pagrindinės miesto aikštės, Savivaldybė išreiškė norą, kad miesto gyventojai prisidėtų gražinant miestą. Viena iš būdų tai padaryti – atnaujinti savo gyvenamąjį namą.

„Kadangi tai centriniai namai, Savivaldybė skatino, kad rengtume susirinkimus ir siūlytume gyventojams susitvarkyti stogus, fasadus“, – pasakojo „Radviliškio būsto“ daugiabučių administravimo vadybininkė Ieva Šukaitienė.

Vadybininkė pasakojo apie visiems gatvėje esantiems daugiabučiams rengtus susirinkimus ir išreiškė nusivylimą dėl menko gyventojų įsitraukimo, sprendžiant su namu susijusius klausimus. Atsižvelgiant į tai, nuspręsta ieškoti būdų, kaip būtų galima padidinti gyventojų aktyvumą įsitraukiant į savo gyvenamos aplinkos ir miesto gražinimą. Tad nuspręsta pirmajam daugiabučiui, pareiškusiam norą susitvarkyti stogą, padovanoti fasado dažymo darbus.

„Tai buvo pirmas namas, kuris pritarė stogo remontui ir jiems buvo pažadėta, kad „Radviliškio būstas“ iš savo pusės dovanoja fasado dažymo darbus“, – dėstė I. Šukaitienė.

Tad vasario 16-osios g. 4 namo gyventojai gavo dvigubą naudą – pasikeitė stogą ir atsinaujino fasadą, todėl dabar namas ne tik saugesnis, bet ir gražesnis.