Rajono problema

Per kiaurą stogą vanduo bėgo net į laiptines

Kiauras daugiabučio stogas – nemenka problema, kuri gali kelti rūpesčių ne tik viršutinių aukštų gyventojams, bet ir žemiau jų gyvenantiems kaimynams. Tai galėtų paliudyti Baisiogalos seniūnijoje, Pakiršinio kaime esančio namo gyventojai.

Stogo būklė prieš keitimą buvo avarinė.

Kaimynų g. 7 pažymėtas namas pasibaisėjimą greičiausiai kėlė ne tik patiems jo gyventojams, bet ir aplinkiniams – apie kiaurą stogą liudijo ir peršlapusios fasadinės namo sienos.

Ilgą laiką daugiabutis neturėjo savo administratoriaus ar bendrijos ir veikė Jungtinės veiklos sutarties pagrindais. Deja, niekas nebuvo daroma ir namo būklė tik blogėjo. Galiausiai, Jungtinės veiklos sutartis buvo nutraukta, gyventojai savo namo priežiūrą patikėjo „Radviliškio būstui“.

Kaip teigia naujoji namo vadybininkė Julija Sorokina, pradėjus jį administruoti stogo danga buvo avarinės būklės, vanduo kiaurai bėgo į butus, į laiptines. Todėl nedelsiant buvo organizuojami stogo tvarkymo darbai.

„Nuotraukos turbūt kalba pačios už save“, – sakė J. Sorokina, komentuodama pakeistą daugiabučio stogo dangą bei pagerėjusią gyventojų kasdienybę.