Rajono problema

Po tragiško gaisro – priminimas nerūkyti namuose

„Radviliškio būstas“ nori priminti, kad gyventojai būtų atsargūs ir pasirūpintų savo saugumu – nerūkytų namuose.
„Radviliškio būstas“ nori priminti, kad gyventojai būtų atsargūs ir pasirūpintų savo saugumu – nerūkytų namuose.
Radviliškyje naktį iš praėjusio penktadienio į šeštadienį (balandžio 7 d. – 8 d.) nutiko skaudi nelaimė. Kapų g. sudegė gyvenamasis namas. Antrajame namo aukšte buvę vaikai su gaisrininkų pagalba buvo išgelbėti. Tačiau pirmame aukšte gyvenęs vyras neišgyveno.

„Radviliškio būstas“, siekiant išvengti daugiau gaisro nelaimių, nori priminti, kad gyventojai būtų atsargūs ir pasirūpintų savo saugumu – nerūkytų namuose.

„Tikėtina, kad vyras miegojo, todėl nejautė smalkių ir užduso,“ – situaciją komentavo „Radviliškio būsto“ direktorės pavaduotoja Neringa Paulauskienė. Būsto darbuotojai pažinojo žuvusį gyventoją: „Labai liūdime dėl žuvusio kliento. Buvo labai aktyvus ir nuoširdus žmogus, tikrai labai gaila,“ – apgailestavo N. Paulauskienė. Šiuo metu gaisro priežastį tiria ugniagesiai gelbėtojai bei policijos pareigūnai. Visgi tikėtina, kad gaisras kilo nuo nuorūkos.

Draudimo rūkyti namuose nėra, o Lietvos Respublikos higienos normos taikomos tik įmonėms ar komercinėms įstaigoms ir patalpoms. Tačiau gyventojai tūri nepamiršti saugotis ir stengtis rūkyti lauke, kur nėra degių medžiagų.