Kalba ekspertai

„Radviliškio būstu“ pasitiki vis daugiau gyventojų

Nuo šių metų sausio 1 d. „Radviliškio būstui“ savo namo administravimą patikėjo dar vieni gyventojai. Taikos g. 4-ajame name gyvenantys žmonės nusprendė namo administratoriumi pasirinkti būtent“Radviliškio būstą“.. Ligi šiol namą prižiūrėjo įgaliotas asmuo, tačiau jam buvo per didelė atsakomybė rūpintis dokumentacijos pildymu bei vykdyti namo techninę priežiūrą. Tai buvo pagrindinė priežastis sudaryti sutartį tarp administratoriaus ir įgalioto asmens.

Asmeninis namo priežiūros vadybininkas, atsižvelgęs į „Radviliškio būsto“ klientų pageidavimus, gyventojui gali pasiūlyti didžiausią paslaugų, susijusių su pastato ir jo teritorijos naudojimu, paketą. Tai – daugiabučių namų administravimas, pastato priežiūra, valymas, apsauga, energetinis efektyvumas, avarinė tarnyba, renovacija. Tokiu būdu nereikia kiekvieną kartą ieškoti daugybės rangovų, su jais derėtis dėl kainų ir juos kontroliuoti.

„Radviliškio būsto“ standartas numato, kad kiekvieno pastato šeimininkas turi savo asmeninį vadybininką, kuris sprendžia visus su pastatu susijusius klausimus, įsigilina į Jūsų individualius poreikius. Vadybininkas visada įsiklauso į Jūsų pageidavimus ir pastabas, bendrauja asmeniškai ir siekia maksimalaus dėmesio Jums.

Turite klausimų, susijusių su namo priežiūra bei administravimu? Norite pasidomėti remonto darbų galimybėmis? Susisiekite su asmeniniu namo vadybininku arba skambinkite telefonu 8 700 55966.