Šiandien rajone

Radviliškio gimtadienio proga – miesto šventė ir džiazo bei šviesos festivalis

Liepos pradžioje Radviliškio miestas švęs 452-ąjį gimtadienį. Šia proga antrasis vasaros mėnuo gyventojus pasitiks dviem nemokamais renginiais, prie kurių prisijungti yra kviečiami ne tik radviliškiečiai, bet ir šio miesto svečiai.

Nuo XVI amžiaus pradžios minimas Radviliškis vos prieš du metus griausmingai atšventęs 450-ies metų jubiliejų, neketina sustoti ir šiais metais taip pat minės svarbią dieną.

Jau liepos 6-ą dieną visus sužinoti, pajudėti ir pasilinksminti miesto kultūros ir poilsio parke pakvies Radviliškio miesto šventė.

Nuo 10 valandos gyventojai susirungs sporto rungtyse, o jau popiet savo jėgas Radviliškyje demonstruos Baltijos šalių galiūnai.

18 valandą tarptautinio folkloro konkurso-festivalio „Saulės žiedas“ dalyvių iš užsienio pasirodymas, o jau 19 valandą „Aš mylėsiu ir lauksiu…“ inscenizacija.

20 valandą Radviliškio miesto garbės piliečio apdovanojimus vainikuos Ramūno Difarto, Vaido Baumilos ir 16Hz koncertas.

Kadangi šventė vyks liepos 6-ąją, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, lygiai 21 valandą visi susirinkusieji bus kviečiami prisijungti prie pilietinės akcijos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ ir kartu sugiedoti Lietuvos Respublikos himną.

Prieš pat vidurnaktį dangų virš Radviliškio miesto aikštės nudažys ryškiausi ir dieną pabaigiantys fejerverkai.

Tik praūžus miesto šventei, antrąjį liepos šeštadienį, 20 valandą, į Radviliškyje esantį Burbiškio dvaro parką atkeliaus gražiausi džiazo garsai ir ryškiausio lazerių šviesos. Čia vyks Džiazo ir šviesų festivalis.