Naudinga žinoti

Radviliskio gyventojai mėgsta gyvas egles

Radviliškio gyventojai labiau renkasi gyvas kirstas egles
Radviliškio gyventojai labiau renkasi gyvas kirstas egles

Populiariausios vietos prekybai eglutėmis yra miesto centrinėje dalyje, prie prekybos centrų bei ten kur didesnis žmonių judėjimas. Eglučių įsigyti galima ir internete, tai ne tik dirbtinės, tačiau ir vazonuose sodinamos gyvos eglės.

Norint įsigyti eglutę galime rinktis iš kelių rūšių: dirbtinės, kirstos bei vazoninės. Vis dėlto gyventojai labiausiai mėgsta kirstas egles. „Daug patogiau yra pačiam įsitaisyti eglę į stovą, o pasibaigus šventėms ja atsikratyti. Perkant vazoninę vėliau reikia ją persodinti, o gyvenant daugiabutyje tokių galimybių neturime“, – pasakojo Klaipėdos gatvėje gyvenanti Evelina.

Dirbtinės eglės nepopuliarios, nes nesuteikia Kalėdinio džiaugsmo. „Su šeima vienais metais statėme dirbtinę eglutę, bet vis dėlto likome prie natūralios. Dirbtinė nesukelia tiek emocijų kiek gyva, galbūt todėl, kad kas yra tikra tas žavi“, – savo mintimis dalijasi Vytauto gatvėje gyvenanti Marija.

Mažesnę eglutę galima įsigyti už 5 Eur, tačiau kainos pagal didį proporcingai kyla. Prekybininkai pardavinėja ne tik egles, bet ir Kalėdinius aksesuarus, pušų šakas ir t.t.