Šiandien rajone

Radviliškio miesto gimtadienyje – ir „Radviliškio būstas“

Griausmingai ir su daugybe gerų emocijų nuvilnijo Radviliškio miesto 450 metų gimtadenis. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet jubiliejinės šventės tikslas buvo suvienyti radviliškiečius, kad jie džiaugtųsi ir didžiuotųsi gyvenantys šiame mieste, kad žmonės toliau siektų, jog Radviliškis klestėtų.

Net tris dienas vykusioje šventėje buvo galima sudalyvauti daugybėje renginių. Vienas iškilmingiausių – eisena per Radviliškį. Joje dalyvavo ir „Radviliškio būstas“ keliavęs su pramogų autobusu. Renginio dalyviams buvo dalinama gera nuotaika, vyko smagūs žaidimai su animatoriais, į dangų kėlė balionai, norintiems užfiksuoti smagias akimirkas buvo daromos nuotraukos. Be dovanų ir siurprizų vaikams bei suaugusiems, „Radviliškio būstas“ renginio dalyviams dovanojo ir smagų Sauliaus Prūsaičio koncertą.

„Radviliškio būstas“ nuoširdžiai sveikina miesto gyventojus, kraš­tiečius ir visus svečius su tokia puikia švente.

Linkime, kad kiekvienus namus aplankytų džiaugsmas ir ramybė, kad niekuomet netrūktų geros nuotaikos ir puikios sveikatos,“ – radviliškiečius sveikina „Radviliškio būsto“ direktorė Roma Janušonienė.