Naudinga žinoti Šiandien rajone

Radviliškio rajone nelaukiama šaltesnių orų – jau paskelbta šildymo sezono pradžia

Šiemet Radviliškio rajone šildymo sezonas pradedas anksčiausiai per trejus metusRadvi

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu spalio 2-ąją Radviliškio rajone skelbiama šildymo sezono pradžia. Praėjusiais metais šildymo sezonas buvo pradėtas šiek tiek vėliau– spalio 9-tą dieną.

Šildymas įjungtas visiems

Įprastai šildymo sezono pradžia skelbiama vidutinei oro temperatūrai tris paras iš eilės nepasiekus +10° C. Pirmadienį, spalio 1-ąją, pradėtos šildyti sveikatos priežiūros, gydymo bei švietimo ir ugdymo įstaigos. Vakar šildymas įjungtas ir daugiabučių namų gyventojams. Šildymui sureguliuoti skiriamos 5 darbo dienos.

Nepamiršti pasirūpinti kaimynais

„Radviliškio būsto“ prižiūrimi daugiabučiai jau rugsėjį baigti ruošti šildymo sezonui. Atlikus pasiruošimo žiemos sezonui darbus, šildymo sistemoje kartais susikaupia oras, kuris kyla į viršų. Dėl šios priežasties dalis daugiabučio radiatorių nešyla, tad gyventojai, įsikūrę viršutiniuose namo aukštuose, turi jį išleisti. Arba kitaip – nuorinti bute esančius radiatorius.

Dėl radiatorių nuorinimo gyventojai gali kreiptis į savo namo vadybininką – ši paslauga priklauso bendriems namo priežiūros darbams. Jei tuo pasirūpinti patiems nėra galimybės – informuokite kaimynus, palikdami jiems savo kontaktinius duomenis arba kreipkitės į namą administruojančią įmonę.

Jei šildymo dar nesinori

Šildymo sezoną galima pradėti ir kitu laiku nei nurodo Savivaldybė. Tuo atveju, šilumos vartotojai apie savo sprendimą būtinai turi pranešti šilumos tiekėjui Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių 66 punkte nustatyta tvarka.

Kaip manote, ar šiemet šildymo sezonas nepradėtas per anksti? Padiskutuokime!