Šiandien rajone

Radviliškyje – nauja vaikų žaidimų aikštelė

Šį pirmadienį pradžiuginti buvo mažiausieji Radviliškio gyventojai. „Radviliškio būsto“ pastangomis, Dariaus ir Girėno gatvėje, tarp 4 ir 6 namų, įkurta vaikų žaidimų aikštelė.

Tokia dovana miestiečiams buvo įteikta artėjančios Pasaulinės Būsto dienos proga (šiemet ji bus švenčiama spalio 3 dieną). Vietoje, kurioje pastatyta aikštelė, vyko pirmoji „Radviliškio būsto“ šventė, į kurią susirenka daug vaikų, todėl ši vieta ir pasirinkta neatsitiktinai.

Vaikų žaidimų aikštelės įteikimas miestui buvo iškilmingas. Jame dalyvavo ir Radviliškio vicemeras Kazimieras Augulis, kuris ir perkirpo juostą bei įteikė dovanų šakotį „Radviliškio būsto“ vadovei Romai Janušonienei. Tiek mero pavaduotojas, tiek įmonės vadovė sako, kad bendradarbiavimas didžiausią naudą duoda gyventojams, kurie pastebi vis gražėjantį miestą.

„Radviliškio būstas“ ne tik įteikė gražią dovaną miestiečiams, bet ir pažadėjo aikštele rūpintis, ją prižiūrėti. Ateityje dar planuojama aikštelę iškloti dirbtine danga.

Atidarymo metu vaikai jau galėjo išmėginti naują miesto pramogą. Visą laiką netilo vaikų klegėjimas, jie džiaugėsi ir žadėjo prašyti mamų kuo dažniau juos čia atsivesti.