Naudinga žinoti Šiandien rajone

Radviliškyje pradedamas šildymo sezonas

Radviliškyje skelbiama šildymo sezono pradžia
Radviliškyje skelbiama šildymo sezono pradžia

Radviliškio rajone spalio 9-ąją skelbiama šildymo sezono pradžia. Praėjusiais metais šildymo sezonas buvo pradėtas šiek tiek anksčiau – spalio 3-ią dieną.

Šildymas įjungtas visiems

Įprastai šildymo sezono pradžia skelbiama vidutinei oro temperatūrai tris paras iš eilės nepasiekus +10° C. Tad tai įvertinus, šiandien šildymas įjungiamas visiems Radviliškio rajono šilumos vartotojams: pradedant sveikatos priežiūros, gydymo bei švietimo ir ugdymo įstaigas, baigiant gyvenamaisiais namais. Šildymui sureguliuoti skiriamos 5 darbo dienos.

Nepamiršti pasirūpinti kaimynais

„Radviliškio būsto“ prižiūrimi daugiabučiai jau rugsėjo pabaigoje paruošti šildymo sezonui. Atlikus pasiruošimo žiemos sezonui darbus, šildymo sistemoje kartais susikaupia oras, kuris kyla į viršų. Dėl šios priežasties dalis daugiabučio radiatorių nešyla, tad gyventojai, įsikūrę viršutiniuose namo aukštuose, turi jį išleisti. Arba kitaip – nuorinti bute esančius radiatorius.

Dėl radiatorių nuorinimo gyventojai gali kreiptis į savo namo vadybininką – ši paslauga priklauso bendriems namo priežiūros darbams. Jei tuo pasirūpinti patiems nėra galimybės – informuokite kaimynus, palikdami jiems savo kontaktinius duomenis arba kreipkitės į namą administruojančią įmonę.

Jei šildymo dar nesinori

Šildymo sezoną galima pradėti ir kitu laiku nei nurodo Savivaldybė. Tuo atveju, šilumos vartotojai apie savo sprendimą būtinai turi pranešti šilumos tiekėjui Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių 66 punkte nustatyta tvarka.