Renginiai

„ŠAMA 2016“ išrinktas geriausias Radviliškio rajono atlikėjas

Rugpjūčio 14 d. Pakruojo dvaro parke jau penktą kartą vyko Šiaulių apskrities muzikos apdovanojimų renginys „ŠAMA 2016“. Pastarojo metu apdovanoti muzikantai už 2015 metų nuopelnus. Dėl nugalėtojų vardų rungėsi Šiaulių miesto ir rajono, Radviliškio, Pakruojo, Kelmės, Joniškio ir Akmenės rajonų atlikėjai.

Iš Radviliškio rajono dėl geriausio muzikanto vardo varžėsi Baisogalos liaudies kaimo kapela „Žvangulis“, kurios vadovas Vilimas Malinauskas, ir šeduvietė Gabrielė Skromanaitė. Pastaroji konkursantė įveikė jau daugiau nei 40 metų gyvuojančią liaudies kaimo kapelą, daugkartinę konkursų ir švenčių laureatę ir diplomantę.

Geriausio Radviliškio rajono atlikėjo vardą pelniusi mergina – respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė. Šiuo metu ji studijuoja VDU Muzikos akademijoje atlikimo meną – dainavimą. Gabrielė taip pat pati kuria dainas.

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės ir „ŠAMA 2016“ informaciją

atlikejai
š Radviliškio rajono dėl geriausio muzikanto vardo varžėsi Radviliškio rajono Baisogalos liaudies kaimo kapela „Žvangulis“ ir šeduvietė Gabrielė Skromanaitė.