Kalba ekspertai Naudinga žinoti

Sandėliukų numeracija: kodėl tai svarbu?

Sunumeruoti sandėliukai užtikrina operatyvesnį avarinės tarnybos darbą.

Kviesdami avarinę tarnybą norime, kad mūsų prašymas būtų išspręstas operatyviai ir sklandžiai. Deja, tai ne visada įmanoma, nes patys daugiabučių namų gyventojai apsunkina darbą. Vienas iš pavyzdžių – sandėliukai be numerių.

„Numeracija reikalinga, norint darbuotojams patekti į sandėliuką, nes ten eina bendrieji vamzdynai. Jei nėra numeracijos, įvykus avarijai nežinome su kokiu butu kontaktuoti, kad atrakintų sandėliuką“, – sakė „Radviliškio būstas“ pastatų administravimo vadybininkė Ieva Šukaitienė.

Įvykus avarinei (ar nebūtinai) situacijai, susijusiai su namo vamzdynu, darbuotojai turi patekti į patalpą, kurioje galėtų problemą išspręsti. Darbuotojai aptikę arba informuoti apie problemos šaltinį, negali patekti į patalpą, jei nėra aišku, kam priklauso sandėliukas – tam reikalinga numeracija. Nežinant kuriam butui priklauso sandėliukas, taip pat nurodžius neteisingus duomenis ar dėl kitų priežasčių nepavykus susisiekti su buto gyventojais, problema negali būti sprendžiama.

Kad pavyktų išvengti nelaimių ir avarinės tarnybos darbuotojai galėtų greitai ir efektyviai išspręsti problemas, susijusias su vamzdynais, sunumeruokite savo sandėliukų duris.