Šiandien rajone

Savivaldybėje – svečiai iš Švedijos

Rugpjūčio 24 d. Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankė labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo šviesa“ vadovas Antanas Jasudavičius ir Švedijos organizacijų atstovai, beveik 15 m. teikiantys labdarą nepasiturintiems rajono gyventojams.

Su svečiais susitiko Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys.

Svečių iš Švedijos vizito tikslas – pažiūrėti, ar tinkamai panaudojama jų siunčiama parama. Pastarieji džiaugėsi, kad labdara pasiekia tuos žmones, kuriems jos labiausiai reikia.

Savivaldybės atstovai su svečiais aptarė bedarbystės problemą Lietuvoje ir rajone, vaikų globojimo, įsivaikinimo modelius, veikiančius kiekvienoje šalyje.

Administracijos direktorė padėkojo svečiams už paramą ir rūpinimąsi Radviliškio krašto žmonėmis. Ji Stiftelsen Vitryssland įteikė Savivaldybės mero Antano Čepononio padėkos raštą už aktyvų ir nesavanaudišką bendradarbiavimą su Radviliškio rajono labdaros ir paramos fondu „Gyvenimo šviesa“.

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją.

svedai radviliskyje
Radviliškio rajono savivaldybėje lankėsi Labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo šviesa“ vadovas Antanas Jasudavičius ir Švedijos organizacijų atstovai