Rajono problema Šiandien rajone

Sukčiai skambina apsimesdami pastatų priežiūros specialistais

Sukčiai gyventojams skambina apsimesdami pastatų priežiūros specialistais ir taip siekia patekti į jų butus.
Sukčiai gyventojams skambina apsimesdami pastatų priežiūros specialistais ir taip siekia patekti į jų butus.

„Kalba Radviliškis“ redakciją pasiekė žinia apie sukčių skambučius. Daugiabučių gyventojai pasakojo, kad nepažįstamas žmogus jiems skambino ir klausė, ar susimokėjo už būsto paslaugas, ar neturi skolų. Įtarimą kelia tai, kad skambinta net ir sekmadienį.

Sukčiai netgi žino žmonių, kuriems skambina, vardus. Atsiliepus į skambutį į žmogų kreipiamasi jo vardu ir klausiama, ar už viską susimokėjo. Kadangi tokiais klausimais „Radviliškio būsto“ pastatų priežiūros specialistai klientams neskambina, kilo įtarimas, kad tai – sukčių darbas. Kai į vieną tokį skambutį moteris atsiliepė rusiškai, pašnekovas išsigandęs numetė ragelį.

Tai jau ne pirmas sukčių bandymas pasinaudoti daugiabučius administruojančių įmonių atstovais, siekiant apgauti gyventojus. Įmonės „Mano būstas“ daugiabučių namų administravimo departamento direktorius Mindaugas Genys ragina neprarasti budrumo: „Noriu įspėti gyventojus neįsileisti įtartinų asmenų, o sulaukus panašaus skambučio pranešti apie tai savo namo vadybininkui arba policijai.“

Jei į namus atvykęs asmuo prisistato įmonės atstovu, tačiau kelia įtarimą, paprašykite pateikti dokumentus. Susirūpinus dėl savo saugumo, patartina kreiptis į policiją.