Kalba ekspertai

Tinkama sistemų priežiūra – raktas į lėšų taupymą

Tinkama šildymo sistemos priežiūra padeda sutaupyti
Tinkama šildymo sistemos priežiūra padeda sutaupyti
Centralizuotai tiekiama šiluma Lietuvoje sudaro apie pusę visos šalyje pagaminamos šilumos energijos. Per metus šalies gyventojai už šildymą sumoka apie 579 mln. eur. Išlaidas šilumai sumažinti galima jos suvartojant mažiau.

Efektyviausias būdas pradėti taupyti yra sumažinti pastato savituosius šilumos nuostolius, jo šilumos pralaidumą. Taip pat sumažinti šilumos sunaudojimą padeda tinkama šildymo sistemos priežiūra. Už šildymo kokybę, gerą šilumos ūkio aptarnavimą daugiabučiuose yra atsakingos namo šildymo bei karšto vandens tiekimo sistemas prižiūrinčios įmonės.

Pasirinkus šios srities profesionalus, namų gyventojams bus užtikrinta reikiama temperatūra butuose, karšto vandens temperatūra, kokybiška pastato šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra, vidaus šildymo sistemų avarijų likvidavimas, pastato šildymo ir karšto vandens sistemų paruošimas šildymo sezonui. O svarbiausia, kad tinkamai vykdoma šildymo sistemos priežiūra padeda gyventojams sutaupyti lėšų.

Daugiametė patirtis ir įgyta praktika administruojant daugiabučius gyvenamuosius namus, „Radviliškio būstui” leido atrinkti tik patikimas įmones ir specialistus, kurie užtikrina sklandžią šildymo ir karšto vandens sistemos priežiūrą. Specialistai periodiškai atlieka profilaktinius šildymo ir karšto vandens sistemų patikrinimus, vykdo techninės būklės analizę, šalina atsiradusius gedimus, kas leidžia išsaugoti nekilnojamo turto finansinę vertę, sumažina gedimų ir avarijų riziką ir, žinoma, sumažina išlaidas.

Visais namo vidaus šilumos ūkio priežiūros klausimais kreipkitės į namo administratorių arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.