Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Už namo prižiūrėtojos rūpestį gyventojai atsidėkojo gėlėmis

„Radviliškio būsto“ vadybininkė Ieva Šukaitienė po vizito į vieną daugiabutį atgal į darbovietę sugrįžo su gėlėmis, kurias radviliškiečiai įteikė už geranorišką pagalbą ir malonų bendravimą.

Daugiabučius namus Radviliškio rajone prižiūrinčios įmonės „Radviliškio būstas“ pastatų administravimo vadybininkė Ieva Šukaitienė net sapnuoti nesapnavo, kad nuvykusi spręsti Gedimino gatvės 3-iojo namo gyventojų problemų bus apdovanota gėlėmis. Taip savo namo vadybininkei radviliškiečiai atsidėkojo už geranorišką pagalbą ir malonų bendravimą, už greitai ir kokybiškai atliktą darbą.

Gedimino gatvės 3-iojo daugiabučio namo gyventojai į „Radviliškio būstą“ kreipėsi dėl kiemo tvarkymo ir dėl rūsyje laikomų šiukšlių, nes savo jėgomis šių bėdų išspręsti nesugebėjo. Vadybininkė Ieva Šukaitienė gyventojams pasiūlė pati atvažiuoti ir vietoje spręsti iškilusias problemas.

„Atvykusi mūsų namo vadybininkė bendravo labai maloniai, viską greitai ir gražiai išsprendė, o pasikalbėjusi su gyventojais nuramino, kad bus imtasi visų reikalingų priemonių ir problemos nebesikartos. Mes nesitikėjome tokios greitos reakcijos ir buvome tiesiog sužavėti, nes šiais laikais nedažnai paprastas žmogus gali sulaukti tokio dėmesio ir dalykiško požiūrio“, – su įspūdžiais dalijasi minėto daugiabučio gyventoja.

Moteris prašė padėkoti vadybininkei Ievai ir įmonei „Radviliškio būstas“ už greitą reakciją į gyventojų skundus, už betarpišką bendravimą ir už kokybiškai teikiamas paslaugas. „Mes, namo gyventojai, savo vadybininkei asmeniškai jau padėkojome: kol buvo sprendžiamos mūsų problemos, viena kaimynė nupirko gėlę ir įteikė ją šiai nuostabiai darbuotojai“, – pasakoja moteris.

Parengta pagal savaitraštį „Radviliškio naujienos“.