Naudinga žinoti

Užteks brautis iki konteinerių

Gyventojai vis dažniau skundžiasi, jog žmonės prie konteinerių palieka didelių gabaritų atliekas kada tik panorėję
Gyventojai vis dažniau skundžiasi, jog žmonės prie konteinerių palieka didelių gabaritų atliekas kada tik panorėję
Turbūt ne kartą teko susidurti su situacija, kai iki šiukšlių konteinerių negalima prieiti per atliekų kalnus. Gyventojai vis dažniau skundžiasi, jog žmonės prie konteinerių palieka didelių gabaritų atliekas kada tik panorėję.

Didelių gabaritų atliekos – tai seni baldai, langai, durys, dviračiai, kilimai, radiatoriai, naudotos padangos, automobilinės kėdutės, vežimėliai, didelių matmenų pakuotės ar antrinės žaliavos ir kitos buityje susidarančios didelių matmenų atliekos.

Radvilyškyje atliekų išvežimu rūpinasi atliekų tvarkymo bei aplinkos priežiūros įmonė UAB „Ecoservice Projektai“. Įmonė yra sudariusi stambiagabaričių atliekų surinkimo grafikus. Todėl gyventojai turėtų atidžiau stebėti surinkimo planą ir palikti didelių gabaritų atliekas tik likus vienai ar porai dienų iki išvežimo, o ne tada kai užsinorėjo.

Daugiau informacijos apie atliekų išvežimą Radviliškyje galite rasti čia.

O jei neturite kantrybės laukti, kol didelių gabaritų atliekos bus išvežtos. Galite tuo pasirūpinti patys, nes Radviliškio rajone yra stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelė: Žironų k., Aukštelkių sen., Radviliškio rajonas.

Platesnė informacija apie surinkimo aikštelę ir darbo laiką galite rasti čia.