Konkursai

„Žvaigždutės“ lopšelio-darželio vaikų darbai – pripažinti Europoje

„Baltas angelas“ yra vienas tarp geriausiųjų Europoje
„Baltas angelas“ yra vienas tarp geriausiųjų Europoje
UAB „Radviliškio būstas” eksponuoja Radviliškio lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ vaikų kūrybinius darbus. Vaikai dalyvauja tarptautinio projekto – „Europos atliekų mažinimo savaitė“ konkurse.

„Europos atliekų mažinimo savaitė” vyko praėjųsių metų lapkričio 21-25 dienomis. Tačiau projektas užsitęsė ir išsirutuliojo į daugybę renginių bei konkursų. Radviliškio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ vykdė daugybė akcijų skirtų „Europos atliekų mažinimo savaitei”. Visa įstaigos bendruomenė rinko įvairias pakuotes ir iš jų gamino įdomiausius žaislus bei žaidimus vaikams – bandė prikelti pakuotes antram gyvenimui. Taip pat kūrė paveikslus iš kamštelių.

Už gražią iniciatyvą ir kūrybiškumą dalyvaujant „Europos atliekų mažinimo savaitės” renginiuose ir įvykdytus tarptautinius reikalavimus, LR Aplinkos ministerija darželį apdovanojo Padėka.
Šiuo metu yra paskelbtas „Europos atliekų mažinimo savaitės” darbų konkursas, kuriame savo darbus pristatė ir Radviliškio „Žvaigždutės“ lopšelis-darželis. Vaikų darbas „Baltas angelas“ iš kamštelių yra tarp geriausiųjų Europoje.

Darbų ekspozicija UAB „Radviliškio būste” ir balsavimas Europos mastu vyks iki balandžio 30 d.

Balsuoti galite čia.